דלג לתוכן הראשי
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 1
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 2
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 3
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 4
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 5
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 6
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 7
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 8
למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה - תמונה 9
זמין
WhatsApp

₪1,450,000

למכירה ברחוב אברהם לינקולן - חיפה

אברהם לינקולן, חיפה

2 חדרים
1 חדרי רחצה
67 מ״ר
קומת קרקע
חניהמרפסתמחסן

פריים לוקיישן ברכס הכרמל!

ברחוב לינקולן המבוקש, דירת 2 חדרים כ55 מ"ר מוארת, שקטה ומקסימה. לדירה מרפסת של 12 מ"ר הצופה לנוף פתוח ומרהיב לים.

היתרון הגדול: חניה ומחסן פרטיים בטאבו!

בבניין קיים מקלט מסודר. פתרון מושלם למי שמחפש איכות חיים ושקט בלב הכרמל.

מתאימה מאוד למגורים או להשקעה בטוחה.

מיקום הנכס

בן קורקוס

בן קורקוס

בעלים

המומחה שמכיר כל פינה וכל סיפור בפרויקטי פינוי בינוי מורכבים.

לפרופיל המלא

השאירו פרטים

מחשבון משכנתא

חשבו את ההחזר החודשי המשוער עבור נכס זה

₪200K₪8.0M
₪0K₪1.4M
סכום המשכנתא₪1,087,500

החזר חודשי משוער

₪6,045

סה"כ תשלומים₪1,813,403
סה"כ ריבית₪725,903
מספר תשלומים300
אחוז מימון75%

* הערכה לפי שיטת שפיצר. הריבית בפועל תלויה בתנאי הבנק.