דלג לתוכן הראשי
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 1
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 2
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 3
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 4
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 5
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 6
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 7
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 8
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 9
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 10
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 11
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 12
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 13
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 14
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 15
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 16
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 17
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 18
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 19
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 20
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 21
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 22
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 23
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 24
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 25
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 26
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 27
למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל - תמונה 28
1/28
זמין
WhatsApp

₪2,160,000

למכירה ברחוב הלחי - טירת כרמל

הלחי, טירת כרמל

4 חדרים
2 חדרי רחצה
112 מ״ר
קומה 16 מתוך 20
חניהמרפסת

דירת 4 חדרים משודרגת ומתוכננת מעולה בקומה 16. נוף פתוח לחלוטין לכיוון ההרים והעיר ללא בניינים שמסתירים. פרטיות מלאה ואוויר מעולה. הבית מוכן למגורים ללא צורך בהשקעה נוספת. שתי חניות נפרדות (מקורה ולא מקורה) ללא צורך להזיז רכבים. מחסן צמוד לדירה בקומה עצמה עם אופציה לחיבור לתוך הבית להגדלת השטח. נכס איכותי במיקום שקט וגבוה. לפרטים דברו איתי.

₪200K₪8.0M
₪0K₪2.2M
סכום המשכנתא₪1,620,000

החזר חודשי משוער

₪9,004

סה"כ תשלומים₪2,701,346
סה"כ ריבית₪1,081,346
מספר תשלומים300
אחוז מימון75%

* הערכה לפי שיטת שפיצר. הריבית בפועל תלויה בתנאי הבנק.