דלג לתוכן הראשי
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 1
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 2
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 3
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 4
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 5
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 6
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 7
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 8
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 9
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 10
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 11
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 12
למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל - תמונה 13
1/13
זמין
WhatsApp

₪2,670,000

למכירה ברחוב השחף - טירת כרמל

השחף , טירת כרמל

5 חדרים
2 חדרי רחצה
160 מ״ר
קומה 10 מתוך 20
חניהמעליתמרפסתמחסן

למכירה ברחוב השחף, בבניין המבוקש של אשדר בשכונה, דירת XL גדולה במיוחד כ148 מטר בנוי ו12 מטר מרפסת סלון מרווח מאוד וחדרים גדולים, מהדירות הגדולות בשכונה, נוף לים

בניין מטופח כולל 2 חניות ומחסן

לעוד פרטים צרו קשר בפרטי

מיקום הנכס

בן קורקוס

בן קורקוס

בעלים

המומחה שמכיר כל פינה וכל סיפור בפרויקטי פינוי בינוי מורכבים.

לפרופיל המלא

השאירו פרטים

מחשבון משכנתא

חשבו את ההחזר החודשי המשוער עבור נכס זה

₪200K₪8.0M
₪0K₪2.7M
סכום המשכנתא₪2,002,500

החזר חודשי משוער

₪11,131

סה"כ תשלומים₪3,339,164
סה"כ ריבית₪1,336,664
מספר תשלומים300
אחוז מימון75%

* הערכה לפי שיטת שפיצר. הריבית בפועל תלויה בתנאי הבנק.