דלג לתוכן הראשי
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 1
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 2
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 3
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 4
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 5
למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל - תמונה 6
זמין
WhatsApp

₪3,900,000

למכירה ברחוב יצחק שמיר - טירת כרמל

יצחק שמיר, טירת כרמל

2 חדרים
2 חדרי רחצה
170 מ״ר
קומה 24 מתוך 24
חניהמעליתמרפסתמחסןמשופץ

פנטהאוס 5 חדרים, 134 מ"ר בנוי

מרפסת 35 מ"ר

מחסן 7.1 מ"ר

חללים מרווחים ומוארים עם תכנון חכם, חומרים איכותיים וגימורים יוקרתיים יוצרים חווית מגורים יוצאת דופן,

מרפסת רחבה הפונה אל נוף פתוח ועוצר נשימה, המכניסה את הכחול האינסופי הישר אל תוך הבית ומעניקה תחושת חופש ושלווה בכל רגע ביום.

נכס נדיר למי שמחפש סטנדרט מגורים אחר- יוקרה, נוף וסטייל במקום אחד!

2 חניות מקורות

מיקום הנכס

תמר איכילוב

תמר איכילוב

סוכנת

הנטוורקר של הצוות, יוצרת חיבורים איכותיים בין נכסים ואנשים.

לפרופיל המלא

השאירו פרטים

מחשבון משכנתא

חשבו את ההחזר החודשי המשוער עבור נכס זה

₪200K₪8.0M
₪0K₪3.9M
סכום המשכנתא₪2,925,000

החזר חודשי משוער

₪16,258

סה"כ תשלומים₪4,877,430
סה"כ ריבית₪1,952,430
מספר תשלומים300
אחוז מימון75%

* הערכה לפי שיטת שפיצר. הריבית בפועל תלויה בתנאי הבנק.